سنگريز|آگهي رايگان|ثبت آگهي سنگريز|آگهي رايگان|ثبت آگهي .

سنگريز|آگهي رايگان|ثبت آگهي

سنگريز:چه زماني ماشين خود را بفروشيم؟

 اما غير از تكراري شدن، چيزهاي ديگري هم هستند كه مي‌توانند در تصميم‌گيري شما براي فروش ماشين نقش داشته باشند باشند. با خودتان صادق باشيد! آيا مي‌توانيد ماشين‌تان را نگه داريد؟ هزينه‌ها، تعميرات، نوعِ سواري، راحتي، اندازه و مصرف ماشين اگر به قول امروزي‌ها «روي مختان رفته»، به فروش اتومبيل‌تان فكر كنيد.

به خصوص از لحاظ اقتصادي حواستان جمع باشد! در شرايطي كه هزينه‌هاي ماشين‌تان شما را دچار مشكل كرده است، دست به يك اقدام درست بزنيد. گاه يك ماشين مدل پايين‌تر، اما سالم‌تر و كم هزينه‌تر مي‌تواند به راحتي بسياري از اضطراب‌ها و استرس‌هاي شما را كاهش دهد. 
نيم نگاهي هم به كيلومتر شمار ماشين داشته باشيد. بهترين زمان فروش خودرو زماني است كه كمتر از 50 هزار كيلومتر مسافت طي كرده باشد. در اين شرايط افت قيمت خودرو، كمتر، و در عين حال مشتري براي آن بيشتر است. در كشوري مثل ايران اما تا 80 هزار كيلومتر مي‌تواند ميزان مسافت مناسبي براي فروش يك خودرو به قيمت متعادل باشد (البته به شرط آنكه با ماشين كشتي نگرفته باشيد!)
سن ماشين جداي مسافت طي شده نيز يكي از زنگ خطرهايي است كه مي‌تواند براي فروش به صدا در بيايد. از سه سال به بعد خودروها «پا به سن مي‌گذارند» و كاهش قيمت‌شان سال به سال بيشتر خواهد بود. پس به زمان توجه كنيد و قبل از آنكه ماشين‌تان وارد دوره‌ي «كهنسالي» شود درباره فروش آن برنامه ريزي كنيد.
از سمت ديگر تاريخ عرضه‌ي مدل‌هاي جديد خودروي خود را نيز پيگيري كنيد. اگر قبل از ورود مدل‌هاي جديد ماشينتان اقدام به فروش كنيد قطعاً خودروي خود را با قيمت بهتري خواهيد فروخت. به عنوان مثال قيمت تويوتا كمري‌هاي موجود در بازار ايران همواره با ورود مدل جديد با كاهش قيمت قابل توجه روبرو مي‌شوند.
سنگريز:درج آگهي رايگان

برچسب: فروش خودرو، زمان فروش خودرو، خودرو دست دوم،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۰۸:۱۲ توسط:سنگريز موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :